محل تبلیغات شما
شب گذشته، اپل گوشی های هوشمند خانواده آیفون ۱۲ را رونمایی کرد. همه ی اعضای این قوم جدید از 5G پشتیبانی می کنند و این مسئله باعث می شود تا دسترسی کاربران به اینترنت بسیار پرسرعت آسان نمدار از همیشه شود. افرادی که در آمریکا زندگی می کنند، می توانند با خرید این تلفن همراه و استفاده از اپراتورهای ارائه دهنده 5G تجربه جدیدی از دنیای اینترنت داشته باشند.

این همکاری دقیقا همان محصولاتی را شناساندن کرد که بسیاری پیش دماغ کرده بودند. گوشی های هوشمند اپل، آیفون ۱۲ مینی، آیفو ن ۱۲، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس هستند که بازه بانوا ۶۹۹ تا ۱۴۰۰ دلار را شامل می شوند. شاید بزرگ ترین موافقت این باشد که اپل با معرفی کردن نسخه مینی خانواده جدید خود سعی می کند قیمت مایه های 5G را داخل سطح نسبتا متوسط نگه دارد.

مقاله های مرتبط:آیفون ۱۲ اپل رونمایی شدآیفون ۱۲ پرو و آیفون 12 پرو مکس اپل معرفی شدند

براساس جدیدترین اطلاعات منتشرشده از Counter Research، تاکنون بیشتر دستگاه های اندرویدی به تعاقب ارائه پیشتیبانی از 5G هستند؛ اما اپل ۴۶ درصد میدان ایالات متحده آمریکا را تشکیل می دهد، پس اساسی بود که این شرکت همچنین قابلیت سابق الذکر را ارائه دهد. سری آیفون ۱۲ اطمینان نتیجه خواهد کرد دو پلتفرم پیشرو تلفن های هوشمند موجود در راسته به اینترنت 5G مجهز هستند. این یکی مسئله م عمده درون دنیای گوشی های هوشمند است که می تواند باعث ایجاد یک چرخه بوسیله روزرسانی (upgrade cycle ) شود.

دانیل ایوز، تحلیلگر Wedbush، درباره ارتقای گوشی های اپل به اینترنت 5G تشریح داد:اینک مدتی است که افزایش تولید و تقاضای آیفون ۱۲ را شاهد هستیم و اپل و تأمین کنندگان آسیایی آن پیش دماغ می کنند برای میزان بزرگ تر ۶٫۷ اینچی ادعا بیشتر از گزینه های دیگر باشد. این قوم انتظارات اپل را افزودن داده و آن ها این محصول را به طور بالقوه گزینه ای بخاطر پیشرفت بیش م در دهه جاری می دانند. تو گذشته، پیش دماغ بیع آیفون ۱۲ 5G چیزی بین ۶۵ تا ۷۰ میلیون مایه بود؛ اما زمان حال انتظارات اپل افزودن ظاهر کرده و بوسیله بیش از ۷۵ میلیون گویا است که احتمال می جوی به ۸۰ میلیون نیز برسد. نکته بنیانی این است که براساس تخمین ما، زمان حال ۳۵۰ میلیون از ۹۵۰ میلیون آیفون موجود درون بکلی جهان به به روزرسانی احتیاج دارند و به آن نزدیک هستند. معتقدیم که این قضیه باعث می شود که محصولات این همدستی با یک چرخه به روزرسانی بی سابقه روبه رو شوند.انبازی های مخابراتی باید کاربران بیشتری را به بستر 5G اضافه کنند

کایل مک نیلی، یکی دیگر از تحلیلگران مطرح دنیای فناوری، گفته است که اپل احتمالا از دستیار های مالی اپراتورها بخاطر ارتقای محصولات خویشتن بوسیله اینترنت 5G بهره مند می شود. درحال حاضر، شرکت های مخابراتی برای جذب مخاطب تقلیل نمی دهند؛ ولی بوسیله کاربران یارانه ارائه می دهند. بااین حال، شرکت های مذکور حاجت بوسیله افزایش کردن کاربران 5G بیشتری به بستر خود دارند تا از ظرفیت ایجادشده تا سال ۲۰۲۰ مصرف کنند.

علاوه به خشکی امدن این، پایه های اپل تو کشورهای مختلف، به خصوص در چین، باستانی شده و بوسیله بوسیله روزرسانی جدید حاجت دارد. این واقعیت بوسیله ما می گوید که به زودی با چرخه ارتقای عظی (SuperCycle) بخاطر محصولات این شرکت رو به رو خواهیم بود. یکی از نظرسنجی ها مدال داده است که ۷۵ درصد از کاربران آیفون در چروک از استاندارد های ۶، ۷، 6S ،7S و ۸ کاربرد می کنند.

مک دارای خلق گرفته اسمان گفت:با وارسی مناطق اساسی برای چرخه به روزرسانی اپل بوسیله نکات جالبی رسیدیم. مسلما مهم ترین مناطق برای این همکاری آمریکا و اروپا و چین هستند که بوسیله تزیین ۴۵ و ۲۳ و ۱۲ درصد به بیع سره سال ۲۰۱۹ معاون کردند. به نظر ما، ازآنجاکه چند کاتالیزور بود دارد، اکنون شرایط صعود اپل بسیار کم قیمت است.

محرک های رشد منطقه ای عبارت اند از:تغییر قضیه خرج به روزرسانی گوشی های هوشمند و یارانه ارائه شده برای دستگاه های مخابراتی ایالات متحده آمریکاافزایش سود سهام اپل درون برابر هواوی داخل اروپا، به دلیل محدودیت های تجاری این شرکت چینی درون ایالات متحده آمریکاداده های نظرسنجی اخیر گره که نشان دهنده منفعت سهام اپل داخل آینده ای نزدیک است

همه شواهد موجود داخل دنیای گوشی های هوشمند به ما از شرایط بیش خوب اپل بخاطر تیک م خوب وقوف می دهند. دیدگاه شما کاربران زومیت درباره این جریان چیست؟ آیا پس از نمایش خانواده آیفون ۱۲ شاهد یک چرخه بوسیله روزرسانی مجلل داخل 5G و محصولات اپل خواهیم بود؟بیشتر بخوانید:رویداد ضربان وجوی گوگل فردا برگزار می شود5G درون دهه آینده تریلیون ها دلار سود برای شرکت ها بوسیله ارمغان می آوردآیا گوگل باید سیستم LiDAR آیفون های جدید را به اندروید بیاورد؟مقایسه عمر باتری آیفون ۱۲ با آیفون ۱۱ و دیگر آیفون هااپل شارژر را از مجری آیفون ۱۱، آیفون XR و آیفون SE 2020 هم حذف کرد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دغدغه‌های یک عشق تدوین استراتژی! Medusa سیمامایس آهنگ جدید,دانلود آهنگ,موزیک جدید,دانلود موزیک,آهنگ, دانلود کتاب دینامیک سازه ها چوپرا فارسی همراه حل المسائل کاشی کاران آرمن طرح و نما موسسه حقوقی پیروز نانکلی-نماینده دمنوش نیوشا-دمنوش لاغری-رژیم لاغری شرکت شمس نگار آسیا