محل تبلیغات شما
بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، فیلم های ایرانی گردون هشتم»، بابای اجباری»، یه آسمون آبی سقف»، نفس صید»، حباب»، اخراجی ها ۲» و زاپاس» از روز شنبه (۲۶ مهرماه) تا دوم آبان، شایسته کردن ۱۳ راهی آنتن می شوند.

بخش موضوع نخبه هفته» همچنین که فراغت است به فیلم هایی با مضمون هنر نقاشی بپردازد، در این همین تاریخ و در ساعت ۱۹ به ترتیب فیلم های نقشی از آتش»، آقای ترنر»، کمال الملک»، ارزیابی همگی چیز کیو»، چشم درشت»، مستر بین» و تلخ عمر» را پخش می نرم.

همچنین در بخش صحنه گرانبها»، فیلم های ریچل وایس، بازیگر سینما و تئاتر که جوایز اسکار، گلدن گلوب، انجمن بازیگری و جایزه بفتای را در کارنامه هنری خویشتن به ثبت رسانده است، نرم کردن می شود. کنار این اساس فیلم های صفحه هشت»، اُز بزرگ»، واکنش زنجیره ای»، هیئت منصفه فراری»، تنها میان امواج»، مومیایی» و بازگشت مومیایی» راهی آنتن می شوند. داخل بخش فیلم های دوست داشتنی» نیز به ترتیب فیلم های دامبو»، غول بزرگ»، گ فو یوگا»، اصلاح رمان زندگی»، کریپتو»، ان بحری کارائیب۲» و نیکسون» پخش می شوند.

همچنین فیلم سینمایی کریپتو، علیه ۲۰۱۹ و به کارگردانی جان استالبرگ بخاطر بدوی مرحله چهارشنبه (۳۰مهر ماه) زمانه ۲۳ از این شبکه پخش می شود. این فیلم درباره یک بازرس درستکار درون وال استریت است که تو نفس تحقیق در رابطه با بانک مورد متکی شهر، مخبر درگاه شبکه ای از فعالیت های مالی غیرقانونی می شود و در ادامه می فهمد که رئیس شریک خویشتن او نیز در این شبکه آستان کوشا دارد که داخل شالوده پولشویی و ی مالی از شیوه "بیت کوین" فعالیت می کند و .

داخل بخش فیلم های کلاسیک» همچنین حفره»، پاپیون»، یوجیمبو»، دوازده صندلی»، آپاراجینو»، خرابکاری» و جووالاچی» برای پخش داخل شایسته کردن 1 بامداد درون دیدن محزون شده اند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مهارت های فردی فروشگاه اینترنتی مبلمان مطالبی و اموزش های بازی برنامه اندروید و پیسی در این وبلاگ قرار میگرد پاتوقکده Kotlin Programing Language درنگ، آشیانه سازان سیمرغ بیمه آگاهی بخش تیکس خبر